Zastosowania produktów GIVI MISURE - Systemy Pomiarowe i Sterowania Radiowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

Systemy Pomiarowe

Zastosowania nowoczesnych systemów pomiarowych w przemyśle


GIVI MISURE posiada szeroką gamę produktów, które są w stanie zaspokoić każdą potrzebę pomiaru i kontroli przemieszczeń liniowych lub obrotowych.
Produkty GIVI MISURE mogą być zastosowane zarówno do nowych maszyn jak i do modernizacji maszyn starszego typu.


 
Maszyny CNC
Systemy pomiarowe GIVI MISURE są stale testowane, aby wytrzymać wysokie prędkości, przyspieszenia i ciężkie warunki pracy wymagane przez najbardziej wydajne obrabiarki CNC. Dzięki rozdzielczości do 10 nm, dokładności do ± 1 µm, długościom pomiarowym do 30 m i zgodności z protokołami głównych producentów maszyn CNC GIVI MISURE jest w stanie zapewnić właściwe rozwiązanie dla każdej maszyny.
Prasy krawędziowe
Od ponad dwudziestu pięciu lat GIVI MISURE dostarcza swoje wagi optyczne i magnetyczne do najważniejszych producentów pras krawędziowych na całym świecie. GIVI MISURE posiada całą linię produktów zaprojektowaną specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb każdego producenta, wspierając go w wyborze optymalnej konfiguracji dla jego maszyny.

 


Tradycyjne maszyny
W branży maszyn tradycyjnych GIVI MISURE jest w stanie zapewnić pełny pakiet urządzeń do wyświetlania i sterowania osiami. GIVI MISURE posiada szeroką gamę przyrządów pomiarowych oraz linię innowacyjnych i wszechstronnych wyświetlaczy, wyposażonych w uniwersalne oprogramowanie, zaprojektowane tak, aby ułatwić operatorowi proces obróbki.
 

Maszyny do obróbki drewna, szkła i marmuru
Te procesy produkcyjne generują brud i odpady produkcyjne, które mogą zepsuć czujniki lub zaburzyć dokładność pomiaru. GIVI MISURE produkuje szeroką gamę instrumentów zaprojektowanych tak, aby były odporne na brud, przyspieszenia, wibracje i były w stanie zachować niezmienioną początkową dokładność.
 
Automatyzacja
Każdy zautomatyzowany system przemysłowy przewiduje pewne etapy obsługi półproduktów i zmechanizowane etapy przetwarzania, aby osiągnąć gotowy produkt. Na każdym z tych etapów konieczne jest mierzenie przemieszczeń, obrotów i odległości z różnym stopniem dokładności. Od zautomatyzowanych magazynów po systemy pakowania, od logistyki po silniki liniowe oferujemy szeroki zakres rozwiązań..
 
Energie odnawialne
Czujniki GIVI MISURE są stosowane od lat w dziedzinie energii odnawialnych. W zaawansowanych systemach śledzenia słonecznego zarówno fotowoltaicznych jak i dużych słonecznych instalacjach termicznych nasze czujniki zapewniają że panele fotowoltaiczne i lustra koncentratora są zawsze w optymalnej orientacji i kącie nachylenia. Również w branży wiatrowej dokładna kontrola parametrów rotacji gwarantuje optymalne wykorzystanie warunków klimatycznych.
 

Zastosowania specjalne
Firma GIVI MISURE zdobyła wieloletnie doświadczenie w dostawach przyrządów pomiarowych do zastosowań specjalnych dostarczając systemy standardowe lub dostosowane do konkretnych wymagań klientów. Od narzędzi diagnostycznych do zastosowań medycznych po maszyny przemysłu spożywczego, zaawansowane systemy drukujące i duże stocznie. Wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba pomiarów produkty GIVI MISURE to gwarancja jakości i niezawodności.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego